Hatco GRSDH-24D White Granite Glo-Ray 24" Horizontal Double Shelf Merchandiser - 120V
Item number  413grsdh24dwMFR number  GRSDH-24D-WHITE
  • Includes 10 divider rods
  • Attractive designer colors
  • 120V; 1660W
UPC Code:400011488215
Hatco GRSDH-24D-WHITE Specs
Shipping Weight
90 lb.
Width
24 Inches
Height
25 5/16 Inches
Hertz
60 Hz
Voltage
120 Volts
Wattage
1,660 Watts
Color
White
Number of Shelves
2 Shelves
Plug Type
NEMA 5-15P
Merchandisers
Hatco GRSDH-24D-WHITE Details
The Hatco GRSDH-24D Glo-Ray merchandiser stands on 4 legs and requires a 120V electrical connection for operation.
Overall Dimensions:
Left to Right: 24"