Hatco GRSDH-60D Glo-Ray 60" Horizontal Double Shelf Merchandiser - 120/208V
Item number  413grsdh60djMFR number  GRSDH-60D-120/208V
  • Includes 24 divider rods
  • Attractive designer colors
  • 4200W
  • 120/208V
UPC Code:400011461973
Works With
Hatco GRSDH-60D-120/208V Specs
Shipping Weight
197 lb.
Width
60 Inches
Height
25 5/16 Inches
Hertz
60 Hz
Voltage
120/208 Volts
Wattage
4,200 Watts
Color
Silver
Number of Shelves
2 Shelves
Plug Type
NEMA L14-20P
Merchandisers
Hatco GRSDH-60D-120/208V Details
The Hatco GRSDH-60D Glo-Ray merchandiser stands on 4 legs.
Overall Dimensions:
Left to Right: 60"