Item number 163htb24sqbtMFR number PHTB24SQBLTU
(990 points) with a Webstaurant Rewards Visa® Credit Card
Usually Ships in 7 Business Days from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
UPC Code:400012013072
Add a contemporary feel to your dining area with this BFM Seating Margate bar height square table base! Suitable for use indoors or outdoors, this base boosts SoHo, Chelsea, and Longport tabletops up to a 42" bar height, making it great for pizzerias, delis, and bars. For outdoor applications, this base comes with a pre-drilled umbrella hole, allowing you to keep your guests cool and shaded on hot, sunny days without the need for an additional umbrella base.
Overall Dimensions:
Length: 24"
Width: 24"
Height: 41"