Item number 132qad42ylwMFR number QAD-42-YLW
(1,917 points) with a Webstaurant Rewards Visa® Credit Card
Usually Ships in 2-3 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
UPC Code:400013513793
Overall Dimensions:
Length: 45 1/2"
Width: 36"
Height: 42"
Floor to Seat Top: 18"
This item was made in the United States of America.
Frequently Asked Questions From Customers
6 out of 6 found this review helpful
5 out of 5 found this review helpful
3 out of 3 found this review helpful
Our customers love the new look of the new booth
2 out of 2 found this review helpful
We purchased 3 of the American Table Sangria 46" plain single back booth. The booths are very nice quality and very durable at a great price!