Item number  317pwwrs24wMFR number  PW/WRS24-W
Usually Ships in 4-5 Business Days from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Features an adjustable shelf and extension drawer
  • Built with a 4" sunken well top
  • Made of durable MDF
  • Completed with a white finish
  • Ships knocked down
UPC Code:400016250251
Other Products from this Line
Econoco PW/WRS24-W Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
79 lb.
Width
24 Inches
Depth
20 Inches
Height
38 Inches
Color
White
Material
Fiberboard
Number of Drawers
1 Drawer
Number of Shelves
1 Shelf
Type
Cash Register Stands
Econoco PW/WRS24-W Details
Add convenience and style to your retail establishment with this Econoco 24" x 20" x 38" white register stand! This register stand is perfect for placing your register on or for general checkout use. Incredibly user-friendly, it's constructed with a 4" sunken well top. Plus, it's made of durable MDF for reliable and long-lasting use.
Overall Dimensions:
Width: 24"
Depth: 20"
Height: 38"