Metro 24X72X54VC White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 72" x 54"
Item number 461247254vcMFR number 24X72X54VC
- Apply, opens link in this tab
(930 points) with a Webstaurant Rewards Visa® Credit Card
- Shipping Weight
- 9 lb.
- Length
- 72 Inches
- Height
- 54 Inches
- Closure
- Hook and Loop
- Color
- White
- Covers
Metro 24X72X54VC Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 54"