Metro 24X60X62C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 62"
Item number  461246062cMFR number  24X60X62C
UPC Code:400010682799
Metro 24X60X62C Specs
Shipping Weight
4 lb.
Length
60 Inches
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Covers
Metro 24X60X62C Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 62"