Metro 24X48X74VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 48" x 74"
Item number  461244874vcbMFR number  24X48X74VCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
UPC Code:24x48x74vcmb
Metro 24X48X74VCMB Specs
Shipping Weight
7 lb.
Length
48 Inches
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Covers
Metro 24X48X74VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 74"