Metro 24X36X74VC White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 36" x 74"
Item number  461243674vcMFR number  24X36X74VC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
UPC Code:400010683727
Metro 24X36X74VC Specs
Shipping Weight
6 lb.
Length
36 Inches
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Covers
Metro 24X36X74VC Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 74"