Metro 24X36X62C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 36" x 62"
Item number  461243662cMFR number  24X36X62C
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682324
Metro 24X36X62C Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
5 lb.
Length
36 Inches
Width
24 Inches
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 24X36X62C Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 62"