Metro 18X48X62C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 48" x 62"
Item number  461184862cMFR number  18X48X62C
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • For 18" deep shelf trucks and carts
UPC Code:400010682096
Metro 18X48X62C Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
5.5 lb.
Length
48 Inches
Width
18 Inches
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 18X48X62C Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 18"
Height: 62"