Metro 18X48X54VC White Vinyl Coated Waterproof Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 18" x 48" x 54"
Item number 461184854vcMFR number 18X48X54VC
- Apply, opens link in this tab
(729 points) with a Webstaurant Rewards Visa® Credit Card
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
- For 18" deep shelf trucks and carts
- Shipping Weight
- 2.5 lb.
- Length
- 48 Inches
- Width
- 18 Inches
- Height
- 54 Inches
- Closure
- Hook and Loop
- Color
- White
- Features
- Machine Washable Made in America Waterproof
- Material
- Nylon
- Type
- Covers
Metro 18X48X54VC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 18"
Height: 54"