Check at least 2 products

Compare Products: Check up to four products with to see a side-by-side comparison

From $48.47/Case

1 - 2 3+
$49.99 $48.47

From $2.99/Each

Reg. Lots of 12 Lots of 24
$3.69 $3.26 $2.99

From $84.24/Case

1 - 2 3+
$85.99 $84.24

From $22.33/Case

1 - 2 3+
$22.99 $22.33

From $2.98/Each

Reg. Lots of 12 Lots of 24
$3.69 $3.25 $2.98

From $13.51/Case

1 - 2 3+
$13.99 $13.51

From $9.61/Case

1 - 2 3+
$9.99 $9.61

Serve delicious toast and baked goods to your customers with the sweet taste of jelly from a portion controlled jelly packet. When you buy individual jelly packets in bulk, you can save money and eliminate the waste that may come along with buying large containers of jelly. With packets, you can serve the perfect amount every time.

Individual jelly packets give customers at your bakery, cafe, or diner the fruity taste they crave. They are also perfect for use in take-out establishments or for storage at diners' tables. With so many different flavors of jelly to choose from, you're sure to find something your customers will love.