Check at least 2 products

Compare Products: Check up to four products with to see a side-by-side comparison

From $42.71/Each

1 - 2 3+
$44.99 $42.71

From $42.18/Case

1 - 2 3+
$43.99 $42.18

From $42.18/Case

1 - 2 3+
$43.99 $42.18

From $23.64/Case

1 - 2 3+
$25.49 $23.64

From $14.81/Each

Reg. Lots of 6
$15.49 $14.81

From $38.89/Case

1 - 2 3+
$39.99 $38.89

From $13.63/Each

1 - 5 6+
$14.99 $13.63

From $42.30/Each

1 - 2 3+
$43.99 $42.30

From $4.36/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 12
$4.79 $4.56 $4.36

From $4.36/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 12
$4.79 $4.56 $4.36

From $44.10/Each

1 - 2 3+
$45.99 $44.10

From $5.41/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 12
$5.99 $5.69 $5.41

From $18.33/Each

Reg. Lots of 5
$18.99 $18.33

From $4.95/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 12
$5.49 $5.20 $4.95

From $24.08/Case

1 - 2 3+
$24.49 $24.08

From $5.08/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 12
$5.69 $5.41 $5.08

From $22.74/Case

1 - 2 3+
$23.49 $22.74

From $22.74/Case

1 - 2 3+
$23.49 $22.74

From $28.20/Each

Reg. Lots of 4
$29.99 $28.20

$20.49/Each

Notify me when this
product is back in stock:

$20.49/Each

Notify me when this
product is back in stock:

Be sure to stay stocked up on bulk peanut butter in your restaurant, dining hall, or cafeteria, since it’s a classic ingredient found in a variety of favorite recipes. From PB &J sandwiches to peanut butter cookies or fudge, this spreadable condiment is an essential in any foodservice establishment. And, since guests of all ages enjoy the nostalgic taste of this creamy, protein-packed product, you can expect to make a profit with these items on your menu!

Whether you’re looking for chunky or smooth spreads, or you’re looking for peanut butter products, including cracker sandwiches, candy toppings, syrups, and more, we have an option to suit your needs. Shop our bulk peanut butter options that come from a variety of trusted vendors in the foodservice industry, and start perfecting your customers’ favorite recipes! Whether you’re operating a cafeteria, bakery, daycare, or ice cream parlor, purchasing wholesale peanut butter is an economical choice for you.