Check at least 2 products

Compare Products: Check up to four products with to see a side-by-side comparison

From $47.50/Case

1 - 2 3 - 7 8+
$49.99 $48.36 $47.50

From $47.66/Case

1 - 2 3 - 7 8+
$49.99 $48.53 $47.66

$52.99/Case

Notify me when this
product is back in stock:

From $57.06/Case

1 - 2 3 - 7 8+
$58.99 $58.14 $57.06

Currant Jelly 4 lb. Glass Jar

Item #: 999JELLYCRNT

$6.99/Each

$12.49/Case

Notify me when this
product is back in stock:

Grape Jelly 4 lb. Glass Jar

Item #: 999JELLYGRAP

$5.49/Each

From $2.83/Each

Reg. Lots of 12 Lots of 24
$3.49 $3.08 $2.83

Apple Jelly 4 lb. Glass Jar

Item #: 999JELLYAPPL

$5.49/Each

Mint Jelly 4 lb. Glass Jar

Item #: 999JELLYMINT

$4.99/Each

$16.99/Each

$13.99/Each

From $6.42/Each

Reg. Lots of 6 Lots of 18
$6.99 $6.69 $6.42

$14.99/Each

Customized Prices Starting at $40.76/Case

From $53.85/Case

1 - 2 3 - 7 8+
$55.99 $54.86 $53.85